درباره ما

درباره شرکت دیبا نگاران آوید

شرکت دیبا نگاران آوید از سال ۱۳۸۶ با هدف تاسیس یکی از تخصصی ترین مراکز خدمات انواع چاپگرهای صنعتی روز دنیا از قبیل ریزنگار ، درشت نگار ، حرارتی ، لیبل زن و لیزری شروع به کار کرده است و تا کنون توانسته است با تشخیص صحیح نیاز مشتریان ، خدمات با کیفیت و قابل قبولی را ارایه دهد. شرکت SaVeMa یکه تاز تولید و نوآوری در زمینه جت پرینتر های نوع ریبونی در جهان می باشد، به طوری که گوی سبقت را از تمام رقیبان خود ربوده و در زمینه پرینترهای صنعتی کاملا دست بالا را دارد.

چشم انداز شرکت

در این تلاش هستیم که شرکتی مشتری گرا باشیم که با تولید و توزیع محصولات برتر و اورجینال، با مناسب ترین قیمت و حفظ کیفیت بالای محصولات  و ارائه بالاترین و سریع ترین خدمات پس از فروش، به امین ترین و بهترین فروشنده و مشاور نزد مشتریان خود تبدیل شویم.

برنامه استراتژیک شرکت دیبانگاران آوید برمبنای مدل استراتژی کارت امتیازی متوازن(BSC) :

  • مالی:

ما تلاش می کنیم از تجهیزات، منابع و سرمایه و فناوری خود به نحو اثربخش و کارا استفاده کنیم و آنها را به نحوی با هم هماهنگ کنیم تا چشم انداز شرکت محقق شود و ثروت مشتریان و سهامداران افزایش یابد

  • مشتری:

ما تلاش می کنیم محصولات و خدماتی با کیفیت ارائه دهیم و برنامه هایی مطابق کیفیت کلاس جهانی مانند خدمات و سرویس دهی تلفنی، واحد VOC و… جهت بهبود مستمر فعالیت هایمان و رفاه حال مشتریان قدم برداریم.

  • داخلی:

ما جهت اجرای هدف های کلیدی خود، همیشه تاکید بر استفاده از محصولات اصل و اورجینال داریم و سعی میکنیم در ارائه خدمات پس از فروش نیز بهترین باشیم و مشتاقانه پاسخگوی مشتریان هستیم.و بطور مداوم پیگیر اجرای فعالیت های هدف تعیین شده و در ارتباط با مشتریان خود هستیم تا درصورت قطع احتمالی خدمات، اثر سویی بر عملیات و سابقه شرکت وارد نگردد.

  • رشد و یادگیری:

در راستای چشم انداز خود، همواره در تلاش هستیم تا کارکنان و مهندسانی با بالاترین استعداد و توان را جذب و نگهداری کنیم و زمینه را برای رشد حرفه ای، تنوع گرایی، کشف و پرورش استعداد پرسنل و مهندسین خود، هماهنگی بین واحد ها و تقویت فعالیت های تیمی، تقویت کنیم تا محیطی مستعد و پرانرژی فراهم سازیم.

ما قادر به انطباق محصولات، فرآیندها و خدمات با نیازهای حال و آینده مصرف کنندگان هستیم و به طور مداوم کیفیت را بهبود داده و راه حل های با ارزش افزوده بالا را که حاصل پیش بینی نیازهای آینده است ارائه می کنیم.
شرکت دیبانگاران آوید
مدیریت شرکت
مشیری نیا